Alegeri pentru Consiliul Facultății AC 2020

Lista nominală a reprezentanților facultății de Automatică și Calculatoare aleși în Consiliul Facultății AC obținută în urma votului exprimat în şedinta de alegeri din data de 09.01.2020.

Departamentul Calculatoare și Tehnologia Informației

Departamentul Automatică și Informatică Aplicată

Departamentul Matematică

Departamentul Bazele Fizicii în Inginerie


Rezultate finale alegeri membru in consiliul Facultatii de Automatica si Calculatoare 09.01.2020

Nr. înreg.

Nume și prenume candidat

Gradul didactic

Voturi obtinute

822

Ioan FILIP

Profesor

85-validat turul 1

830

Radu-Emil PRECUP

Profesor

94-validat turul 1

836

Loredana-Mihaela STANCIU

Conferențiar

84-validat turul 1

837

Ioan-Ciprian HEDREA

Lector

103-validat turul 1

838

Iosif SZEIDERT-SUBERT

Conferențiar

53 intra in turul 2

49 validat in turul 2

839

Dan-Călin COSMA

Șef lucrări

58 nevalidat turul 1

842

Cosmin CERNĂZANU-GLĂVAN

Șef lucrări

68-validat turul 1

843

Dan PESCARU

Conferențiar

81-validat turul 1

844

Marius-George MARCU

Profesor

88-validat turul 1

846

Mihaela-Marcella CRIŞAN-VIDA

Șef lucrări

30 nevalidat turul 1

858

Alexandra-Iulia SZEDLAK -STÎNEAN

Șef lucrări

27 nevalidat turul 1

860

Lucian PRODAN

Conferențiar

84-validat turul 1

863

Ioan ZAHARIE

Profesor

59-validat turul 1

864

Lăcrămioara STOICU-TIVADAR

Profesor

51 intra in turul 2

47 nevalidat in turul 2

865

Mihai-Victor MICEA

Profesor

25 nevalidat turul 1

869

Delia-Gabriela TRIF-TORDAI

Șef lucrări

48 nevalidat turul 1

870

Ovidiu BANIAŞ

Șef lucrări

73 -validat turul 1

871

Răzvan-Dorel Cioargă

Șef lucrări

68-validat turul 1


Turul 2

Loc

Nume prenume candidat

Numărul de voturi obținute

1

Szeidert-Șubert Iosif

49 validat in turul 2

2

Stoicu-Tivadar Lăcrămioara

47 nevalidat in turul 2

Nr. înreg.

Nume și prenume candidat

Gradul didactic

Voturi obținute

822

Ioan FILIP

Profesor

85-validat turul 1

830

Radu-Emil PRECUP

Profesor

94-validat turul 1

836

Loredana-Mihaela STANCIU

Conferențiar

84-validat turul 1

837

Ioan-Ciprian HEDREA

Lector

103-validat turul 1

838

Iosif SZEIDERT-SUBERT

Conferențiar

53 intra in turul 2

839

Dan-Călin COSMA

Șef lucrări

58 nevalidat turul 1

842

Cosmin CERNĂZANU-GLĂVAN

Șef lucrări

68-validat turul 1

843

Dan PESCARU

Conferențiar

81-validat turul 1

844

Marius-George MARCU

Profesor

88-validat turul 1

846

Mihaela-Marcella CRIŞAN-VIDA

Șef lucrări

30 nevalidat turul 1

858

Alexandra-Iulia SZEDLAK -STÎNEAN

Șef lucrări

27 nevalidat turul 1

860

Lucian PRODAN

Conferențiar

84-validat turul 1

863

Ioan ZAHARIE

Profesor

59-validat turul 1

864

Lăcrămioara STOICU-TIVADAR

Profesor

51 intra in turul 2

865

Mihai-Victor MICEA

Profesor

25 nevalidat turul 1

869

Delia-Gabriela TRIF-TORDAI

Șef lucrări

48 nevalidat turul 1

870

Ovidiu BANIAŞ

Șef lucrări

73 -validat turul 1

871

Răzvan-Dorel Cioargă

Șef lucrări

68-validat turul 1


Alegerile la nivelul Facultății de Automatică și Calculatoare pentru Consiliul Facultății se desfășoară în data de 9 ianuarie 2020 ora 9:00 în sala D1.

Candidaturi depuse

Electori

Lista de electori la nivelul Facultății PDF