Sala: D1 Capacitate  350 (locuri)
ETC AC ETC ET AC
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 2 ETC B CEF (curs)  1 CTI AM  1 ETC B AM (curs) 1 EE+ET AM (curs) 1 CTI AG (curs)
9-10 C. Caleanu Cadariu D. Daianu Paunescu  
10-11 2 ETC B BEF (curs)  1 CTI FIM(curs) sapt. 1-10 1 ETC B MCTE  (curs) 2 IS POO (curs) 1 CTI Fizica (curs)
11-12 D. Irimia Herisan A. Popovici  V. Stoicu-Tivadar Trif
12-13 2 ETC B CID (curs)  1 IS Fizica (curs) sapt. 1-10 2 ETC A CEF (curs)   3 CTI  Management si marketing (curs)
13-14 M. Babaita Zaharie     Taucean sapt. 2,4,6,8;7,9 examen Dragan
14-15 2 ETC A BEF (curs)  1 SI FIMR (curs) sapt. 1-10 1 IS LSD (curs)   3 CTI FIC (curs)
15-16 C. Blaj   Stanciu 2 EE+ET MSM (curs) Prodan
16-17 2 ETC A SS (curs)  1 CTI PC (curs) 1 IS AM (curs)    
17-18 C. Nafornita Ciocirlie Paunescu sapt. 1-9  
18-19 2 ETC A CID (curs)    1 CTI Fizica (curs)sap.3,5,7,9 Trif 2 ET+EE  CC (curs)  
19-20 A. Gontean   1 CTI FIM (curs) sapt.4,6,8,10 Herisan Suciu  s 1-7  
20-21          
21-22          
Sala: A101 Capacitate  215 (locuri)
ET AC AC ETC ETC
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 1 EE UPC (curs)  2 CTI CD (curs) 2 IS AC (curs) 1 ETC A AM (curs)  
9-10 Barbulescu Stratulat Robu L Cadariu  
10-11 sapt. 2-10 2 CTI SDA (curs) 1 IS PC (curs) 2 ETC B SS (curs) 1 ETC B AG(curs)
11-12 1EE IIE  (curs) Cretu L. Stoicu-Tivadar A. Isar C. Galea
12-13 Borlea 1 INF FC (curs) 2 CTI AC (c)   1 ETC B CE(curs)
13-14   Vladutiu Opritoiu   D. Irimia
14-15 1 ET+EE GTAC (curs) 1 INF IPC (c)  3 ETC TST CD(curs) 2 ETC A GDCE (curs)  
15-16 Dolga sapt. 2-8 Stoicu-Tivadar L. M.Kovaci Avram 3 ETC EA Mark. (curs)
16-17 1 ET+EE AG (curs)  Fizica (recuperari)     M. Tamasila
17-18 Girban Zaharie      
18-19     1 ETC A LP(curs) 2 ETC A POO (curs)  
19-20     C.Holotescu M. Bucos  
20-21          
21-22          
Sala: A106 Capacitate  170 (locuri)
ETC ETC AC AC ET
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 1 ETC A Fizica(curs) 1 ETC B LP(curs) 1 IS FIMR (curs) sapt. 3,5,7,9 2 IS  PCDD(curs) 1 EE+ET Matematica (pregatire)
9-10 F. Barvinschi   Herisan Andreescu Paunescu sapt.2-8
10-11   C. Istin 3 CTI PMD (curs) 1 INF AM (curs) 1 EE + ET Fizica (curs)
11-12 1 ETC A AG(curs) 1 ETC B Fizica(curs) Popa  Juratoni Barvinschi
12-13     2 IS SDA (curs) 1 INF Algebra (curs)   
13-14 A. Girban N.Pop Petrica Jivulescu Fizica (pregatire)
14-15 4 ETC EA SwEA(curs) 2 ETC B POO(curs) 1 CTI-ENG Calculus (curs) 1 IS PC (curs)  
15-16 S. Mischie   Tigan Stoicu-Tivadar L sapt. 3-9  
16-17   M. Mocofan 2 CTI POO (curs)  2 IS Pedagogie (curs)  
17-18   2 ETC B GDCE(curs) pana la 18:30 Mihancea    
18-19 1 A Fizica recuparare     1 IS Recuperare AM sapt. 2,3,4  
19-20 sapt. 3-5;sapt.7-11 I. Lie      
20-21        
21-22          
Sala: ASPC Capacitate  170 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 1 CTI Engleza (seminar) 3 CTI CISL (curs) sapt 1-10 Minea - curs optional 2 CTI PDTM (curs) 1 IS Fizica (curs + seminar)
9-10   Amaricai   T. Jurca Zaharie 
10-11 1 INF Algebra (seminar) 4 CTI-ENG MS (curs) 2 IS TS I (curs) sapt. 1-10 3 CTI MM (seminar) 
11-12   C. Popa Dragomir   Giuca
12-13 1 INF Algebra (seminar) 4 CTI MS (curs) 1  CTI AG (s)  1 IS Algebra (seminar) 1 CTI  AM (seminar)
13-14   Holban  Lupa   Maolescu
14-15 1 CTI AG (seminar)  2 IS POO(curs) V. Stoicu-Tivadar 2 CTI Comunicare (seminar)  3 CTI-ENG CEF (c)   
15-16 Lupa 2 IS PCDD(curs) Andreescu    Prodan  
16-17 2 IS Pedagogie 2 CTI Comunicare (curs) 2 INFO  POO(curs)  2 CTI TS (curs) 3 CTI Management si marketing(curs)
17-18   Ciobanu sapt. 1-11 pana la 18.30 Tivadar Dragomir sapt. 2,4,6,8 Taucean
18-19 4 CTI SIP (curs) Cosovan s 1,3,5,7 2 CTI CD (curs) 3 CTI Management si marketing (curs) sapt. 1-10 sapt. 1-10 3 CTI FIC (curs) Prodan
19-20   Stratulat  Taucean   Prodan
20-21   18.30-20.30 sapt. 4,5,6,7      
21-22          
Sala: A117 Capacitate  110 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 3  INF PAC  1 ET IIE (curs) 3 + 4 IS PAI (curs)  2 INF EA (curs) 3 + 4 IS PAI (curs) 
9-10   Herdes Filip Korodi Filip
10-11 3 IS SACAP (curs)    3 IS Management(curs) sapt. 1-10 3 CTI RC (curs)  3 IS CD (curs)
11-12 Precup   G. Prostean Fuicu Silea
12-13 3+4 IS PJ (curs)   4 IS SGT(curs) 3 CTI-ENG LSIC (curs) sapt 1-10 2 INFO  POO(curs) sapt. 5-8
13-14 Robu R.   Volosencu  Amaricai  
14-15 1 CLS  (curs) 3 INF LFTC (curs)    3 CTI SO (curs) 1 IS Fizica (seminar)
15-16 Loredana Stanciu Ciocarlie   Cosma Zaharie 
16-17 1 IS Algebra (seminar) 1 INF CC(curs)  3 IS MTP (curs) 1 CTI Psih. educ. (curs) 3 INF Comunicare (curs)  
17-18    sapt. 1-7 Berian Mazilescu Baias sapt. 3-9
18-19 1 INF LSD(curs)  3 IS SI (curs)  3 IS SI (curs)  master EB RAM (curs)   2 IS Comunicare (curs)  
19-20 Casandra Holotescu Ungureanu sapt. 1-7 Ungureanu sapt. 1-7 Prof. Bogdanov primele 6 saptamini Baias sapt. 3-9
20-21          
21-22          
Sala: A109 Capacitate  80 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 1 CTI-ENG LSD (curs) 2 INF PMD (curs) 4 CTI IEP (curs) 4 CTI PD (curs) 3 CTI-ENG CN (curs)
9-10 Crisan Popa Fuicu Marcu Fuicu
10-11 2 CTI-ENG DCS(curs) 1 CTI-ENG  CP(curs)  4 CTI APND (curs) 4 CTI  CRFF (curs) 3 CTI PW (curs)
11-12 Amaricai sapt 2+impare Minea  Stratulat  Boncalo sapt. 2-9 Holotescu sapt 1-10
12-13 Sedinta 3 CTI PLA (curs) sapt. 1-10 3 CTI PCBE (curs) 2 INF AA (curs) 1 CTI-ENG AG (curs)
13-14   Jivan Cosma s. 1-10 Anton  Ariesan
14-15 4 CTI-ENG DD (curs)  1 ETC-ENG (curs)    4 CTI SSC (curs)  sapt 1-10, 2 CTI-ENG MPTD (curs)
15-16 Pescaru Albu Minea R. Ionel
16-17 1 CTI-ENG Physics (curs)  1 ETC-ENG (curs)  4 CTI PBD (curs)   3 CTI PW (curs)
17-18 curs recuperare Pretorian Albu Jian   Holotescu sapt 2,4,6,8
18-19 1 IS AM (seminar)  1 AES SPM (curs)   3 CTI PLA (c)   
19-20 Hedrea Cretu   Jian sapt  2, 4, 6, 8;sapt 7 rezervat Decanat  
20-21          
21-22          
Sala: A204 Capacitate  64 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 3 CTI-ENG SSD (curs)  4 CTI CDHS (curs) 3 CTI CISL (curs) 2 CTI-ENG STA (curs) 2 MSE+MIT AWP (curs)
9-10 Istin Udrescu s. 1-10 Amaricai sapt. 2-9 Precup sapt. 4-10 Pescaru
10-11 4 CTI TD (curs) 4 CTI  CRFF (curs) 4 CTI-ENG CWN (curs) 2 CTI-ENG STA (curs) 1 IS LSD (seminar)
11-12 Micea  Boncalo sapt. 1-10 Boncalo Precup sapt. 4-10  
12-13 1 CTI-ENG CP (curs)   2 CTI-ENG OOP (curs) 1 CTI Fizica (seminar)  1 CTI SSSN (curs)  1 INFO LSD (seminar) sapt 1-7 
13-14 Minea C. Marinescu Trif  Popa Holotescu
14-15 4 CTI AIAW (curs) 1 CTI Engleza (seminar)  3 CTI OS (curs) sapt. 1-10 1 CTI-ENG Physics (curs)  
15-16 Crisan  Kriston Cosma sapt. 1-10 Pretorian  
16-17 3+4 IS AAP (curs) sapt. 1-7 1 CTI Engleza (seminar)  1 CTI Engleza (seminar)     
17-18 Dragan  Kriston   4 CTI SIP (curs)  
18-19 3+4 IS AAP (curs) sapt, 1-7 1 IS Fizica (seminar)  1 CTI-ENG Calculus (curs)  Cosovan sapt  1-10  
19-20 Dragan Zaharie Tigan    
20-21          
21-22          
Sala: A115 Capacitate  64 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 2 INF SO (curs) 2 CTI-ENG AC(curs) 1 CTI-ENG AG (seminar)   4 IS PSSC (curs) 3 IS PS (curs) Nanu
9-10 Dragan Opritoiu Ariesan Iercan sapt 1-7
10-11 1 CTI-ENG Physics (curs) 2 INF Management (curs) 2 CTI-ENG DSA  (curs) 1 CTI AM (seminar) 1 3 CTI-ENG MM (curs)
11-12 sapt 1-11 Pretorian   Cretu  Cadariu G. Prostean
12-13 1 IS Algebra (seminar) 2 IS PTDM (seminar) sapt. 1-7 1 CTI Engleza (seminar)  3 IS PS1 Dragan (curs) /  1 IS LSD (seminar)
13-14       din sapt.8    4 IS PIUG(curs)  
14-15 1 IS AM (seminar) 3 CTI-ENG  WAD(curs) 1 CTI Engleza (seminar)  3 IS PS1 Dragan (curs) /  1 IS LSD (seminar)
15-16 Hedrea Cioarga   din sapt.8      4 IS PIUG(curs)  
16-17 1 SIAPS SDSI (curs)  1 MSE RTSS (curs) 1 ISA CTS (curs) 1 CTI-ENG Physics (seminar) 1 IS LSD (seminar)
17-18 Silea Marinescu Korodi Pretorian  
18-19 2 CTI PTDM (seminar) 1 CTI LSD Consultatii 1 IS Fizica (seminar) 1 SIAPS MRUC (curs) 1 IS LSD (seminar)
19-20   Minea Zaharie Poescu D.   
20-21          
21-22          
Sala: A110 Capacitate  45 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 4 IS DTAC (curs) 2 IS PTDM (seminar)   1 MSE+MIT CBSE (curs) 1 INF LSD (seminar)
9-10 Iercan sapt. 1-7+Fizica sapt.impare  4 IS TS (curs)   C. Holotescu s. 1-7
10-11 3 CTI-ENG DMD (curs) 2 IS PTDM (seminar) Banias 1 IS AM (seminar) 3 INFO Programare Web (c) 
11-12 Marcu sapt. 1-7     Szeidert
12-13 1 IS Algebra (seminar) 4 CTI-ENG DT (curs) 4 CTI-ENG MSA (curs) 1 IS AM (seminar) 1 CTI Fizica (seminar)
13-14   Minea Marcu   Trif
14-15 1 IS Algebra (seminar) Recuperare AG - Eckstein 1 CTI Fizica (seminar) 2 CTI-ENG Communication (curs) 1 CTI AM (seminar)
15-16   sapt. 3,4,5 Trif Tanase Manolescu
16-17 1 IS AM (seminar)  4 CTI CDHS (curs)  Rezervat Dragan 3 IS Management (seminar)  
17-18 Hedrea sapt. 3,5,7,9 Udrescu    Giuca  
18-19 1 MSE PLDA (curs)  3 IS Comunic. educ. (seminar) 1 IS LSD (seminar) 3 INFO Comunicare (seminar)  
19-20 Minea impar Dragan    
20-21          
21-22          
Sala: A212 Capacitate  30 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 1 MSE CD (curs)   3 IS Comunicare educ. (seminar) 1 CTI-ENG LSD (seminar) 2 MCE EH (curs)  3 CTI MM (seminar)
9-10 Chirila   A. Stanciu Prodan Giuca
10-11 3 CTI MM (seminar)  I IS Franceza (seminar)  1 CTI-ENG LSD (seminar)   1 INFO LSD (seminar) sapt 1-7
11-12 Giuca   A. Stanciu    Holotescu
12-13 3 CTI MM (seminar)    2 INFO Management (seminar) 4 CTI-ENG CEBF (curs) Cora
13-14 Giuca REZERVAT Giuca Cosma  
14-15 1 CTI Germana (seminar)  2 INF  Management (seminar) 2 INFO Management (seminar) 1 CTI Engleza (seminar)   
15-16     Giuca    
16-17 3 INFO BD (curs)  2 INF  Management (seminar) 1 CTI-ENG Calculus (curs)  1 AES SE (curs)   
17-18 Istin   Tigan Tivadar SV  
18-19 1 MCE + MIT TCS (curs) 1 MCE ES (curs)       
19-20 Vladutiu Udrescu      
20-21          
21-22          
Sala: 303 Chimie centru Capacitate  100 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 1 CTI AG (seminar) 3 CTI-ENG MM (seminar) 1 INF AM (seminar) 1 CTI AM (seminar) 2 IS Comunicare (seminar)
9-10 Lupa     Manolescu Baias 
10-11 1 CTI AG (seminar) 1 IS Psihologia educ.(seminar) 1 INF AM (seminar) 1 CTI AM (seminar) 2 IS Comunicare (seminar)
11-12 Lupa Mitroi   Manolescu Baias 
12-13 1 INF CC (seminar) 1 CTI-ENG AG (seminar)  1 INF AM (seminar)   2 IS Comunicare (seminar)
13-14 sapt 1-7 Ariesanu     Baias 
14-15 1 INF CC (seminar) 2 IS  Pedagogie 1 CTI AM (seminar) 1 CTI AG (seminar)  
15-16 sapt 1-7   Manolescu    
16-17 1 INF CC (seminar) 2 IS  Pedagogie 1 CTI AM (seminar) 1 CTI AG (seminar)  
17-18 sapt 1-7   Manolescu    
18-19       1 CTI AG (seminar)  
19-20          
20-21          
21-22