Sala: D1 Capacitate  350 (locuri)
ETC AC ETC ET AC
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 CID (c) IIB 1 CTI AM (c) AM1 (c) IB  1  AM (c) 1 CTI AG (c)
9-10 A. Gontean Cadariu L.Cădariu Paunescu Eckstein
10-11 BFE (c) IIB 1 CTI PC (c) MCTE (c) IB 2 IS POO (c) 1 CTI Fizica (c)
11-12 C.Blaj Ciocirlie C.Pop  V. Stoicu-Tivadar Trif
12-13 CEF (c) IIB  1 CTI PC (c) BFE (c) IIA    3 CTI  Management si marketing (c)
13-14 R. Mirsu Ciocirlie D.Irimia   Taucean sapt. 2,4,6,8;7,9 examen Dragan
14-15 CID (c) IIA  1 SI FIMR (c) sapt. 1-10 1 IS LSD (c)   3 CTI FIC (c)
15-16 M.Babaita A. Stanciu 2  MSM (c) Prodan
16-17 SS (c) IIA  1 CTI FIM  (c) sapt. 1-10 1 IS AM (c) M. Fenchea PDSS  (c) sapt 1-10
17-18 A.Isar Herisanu Paunescu sapt. 1-9 Marinescu
18-19 CEF (c) IIA  Minea - consultatii 1 CTI Fizica (c)sap.3,5,7,9 Trif 2   CC (c) PDSS  (c) sapt 3,5,7,9
19-20 C.Caleanu   1 CTI FIM (c) sapt.4,6,8,10 Herisan Suciu  sapt. 1-7 Marinescu
20-21          
21-22          
  Sala: A101 Capacitate  215 (locuri)
ET AC AC ETC ETC
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 1  TIPC1 (c) 2 CTI CD (c) 2 IS AC (c) AEM (c) IIIEA RC (c) IIITST 
9-10 C. Barbulescu Stratulat Robu D.Belega A.Vesa
10-11 sapt. 2-10 2 CTI SDA (c) 1 IS PC (c) EP (c) IIIEA  AEM (c) IIITST
11-12 1  IIE  (c) Cretu L. Stoicu-Tivadar D.Lascu D.Stoiciu
12-13 I. Borlea 1 INF IPC (c)  2 CTI AC (c) SAD (c) IIIEA Mark (c) IIIEA
13-14   Stoicu-Tivadar L. Opritoiu R.Pazsitka M.Tamasila
14-15 1  GTAC (c) 1 INF CC(c) sapt. 1-7 GDCE (c) IIB GDCE (c) IIA  
15-16 L. Dolga sapt. 2-8   I.Lie I.Avram  R. Ionel
16-17 1  AG (c) 1 IS Fizica (c) sapt. 1-10      
17-18 A. Girban Zaharie POO (c) IIB  POO (c) IIA  
18-19    Fizica (recuperari) C.Bucos M.Mocofan  
19-20   Zaharie      
20-21          
21-22          
 
  Sala: A106 Capacitate  170 (locuri)
ETC ETC AC AC ET
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 TIC (c) IIIEA    1 IS FIMR (c) sapt. 3,5,7,9 2 IS  PCDD(c) 1  Matematica (pregatire)
9-10 A.Mihaescu AM1 (c) IA  Herisan Andreescu Paunescu sapt.2-8
10-11   A.Juratoni 3 CTI PMD (c) 1 INF AM (c) 1  Fizica (c)
11-12 RC (c) IIIEA Fiz (c) IA Popa  Juratoni Barvinschi
12-13 M.Otesteanu N.Pop 2 IS SDA (c) 1 INF Algebra (c)   
13-14     Petrica Jivulescu Fizica (pregatire)
14-15 EP (c) IIITST SS (c) IIB  1 ENG CTI Physics (s) sapt.1-10  1 IS PC (c)  
15-16 D.Negoitescu C.Nafornita Pretorian Stoicu-Tivadar L sapt. 3-9  
16-17   CTC (c) IIITST 2 CTI POO (c)  1 IS Psihologia educatiei (s)  
17-18 CD (c) IIITST I.Gal pana la 18:30 Mihancea    
18-19 M.Kovaci TIC (c) IIITST    1 IS Psihologia educatiei (s)  
19-20   H.Balta      
20-21          
21-22          
  Sala: ASPC Capacitate  170 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 1MSE  CD (c)    Minea - curs optional 2 CTI PDTM (c) 1 IS Fizica (s)
9-10 Chirila     T. Jurca Zaharie 
10-11 1 ENG CTI Physics (c) sapt.1-11  4 CTI-ENG MS (c) 2 IS TS I (c) sapt. 1-10 3 CTI ENG MM (c) 
11-12 Pretorian C. Popa Dragomir   G. Prostean
12-13 2 CTI PTDM (l) 4 CTI MS (c) 1 IS Engleza (s)  2 CTI-ENG AC sapt. 1-10  
13-14   Holban   Andrea Kriston Opritoiu  
14-15 2 IS Pedagogie 2 IS POO(c) V. Stoicu-Tivadar 3 CTI Management si marketing (c) sapt. 1-10 1 CTI ENG   Physics (c)   
15-16   2 IS PCDD(c) Andreescu  Taucean Pretorian  
16-17 2 IS Pedagogie 2 CTI Comunicare (c) 1 INF FC (c)  2 CTI TS (c) 3 CTI PDSS (c)  sapt. 3,5,7,9
17-18   Ciobanu sapt. 1-11 pana la 18.30 Iovanovici Dragomir Marinescu
18-19 1 IS LSD (s)  2 CTI CD (c) 3 CTI Management si marketing (c) sapt. 1-10 sapt. 1-10 3 CTI PDSS (c)  sapt. 1-10
19-20   Stratulat  Taucean   Marinescu
20-21   18.30-20.30 sapt. 4,5,6,7      
21-22          
  Sala: A117 Capacitate  110 (locuri)
ET
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 3  INF PAC(c) 1  IIE (c) 3 + 4 IS PAI (c)  2 INF EA (c) 3 + 4 IS PAI (c) 
9-10   Herdes Filip Korodi Filip
10-11 3 IS SACAP (c)  1 IICP (c) 3 IS Management(c) sapt. 1-10 3 CTI MM (s) 3 IS CD (c)
11-12 Precup M. Svoboda G. Prostean Giuca Silea
12-13 3+4 IS PJ (c) sapt. 1 - 9 4 IS SGT(c) 3 CTI-ENG LSIC (c) sapt 1-10 2 INFO  POO(c) sapt. 2-6
13-14 Robu R.   Volosencu  Amaricai Vida
14-15 1 IS Comunicare 1 CTI ENG Calculus (c)    3 CTI SO (c) 2 IS Comunicare (c)  
15-16 Loredana Stanciu Tigan   Cosma Baias sapt. 3-9
16-17 2 CTI PTDM (l) 3 IS SI (c)  sapt. 1-7 3 IS MTP (c) 3 CTI RC (c) 3 INF Comunicare (c)  
17-18    Ungureanu Berian Fuicu Baias
18-19 1 INF LSD(c)  3 IS SI (c)  sapt. 1-7 4 IS PSSC (c)   2 IS Comunicare (c)  
19-20 Casandra Holotescu  Ungureanu  Iercan   Baias sapt. 3-9
20-21          
21-22          
  Sala: A109 Capacitate  80 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 1 CTI-ENG LSD (c) 2 INF PMD (c) 4 CTI PBD (c) 4 CTI PD (c) 4 CTI CRFF (c)
9-10 Crisan Popa Jian Marcu Boncalo
10-11 2 CTI-ENG DCS(c) sapt. 1-11 1 CTI-ENG  CP(c)  4 CTI APND (c) VVHS (c) 4 Boncalo 3 CTI PW (c)
11-12 Amaricai Minea  Stratulat  Boncalo sapt. 2-9 Cioarga sapt 1-10
12-13 1 CTI-ENG CP (c)   3 CTI PLA (c) 3 CTI PCBE (c) 2 INF AA (c)  1 CTI ENG AG (c)
13-14 Minea Jivan Cosma s. 1-10 Anton  Ariesan
14-15 4 CTI-ENG DD (c)  1 ETC-ENG (c)  4 CTI VVS (c)   4 CTI SSC (c)  sapt 1-10, 1 CTI ENG Engleza (c)
15-16 Pescaru Albu Minea Minea  
16-17 1 CTI-ENG Physics (c)  sapt. 1-10 1 ETC-ENG (c)  3 CTI ENG CN (c)   3 CTI PW (c)
17-18  Pretorian Albu Fuicu   Cioarga sapt 2,4,6,8
18-19 1 MSE PLDA (c)  1 CTI Psih. educ. (c)  1 MCE  ES (c)  3 CTI PLA (c)   
19-20  Minea  Mazilescu Udrescu Jian sapt  2, 4, 6, 8;sapt 7 rezervat Decanat  
20-21          
21-22          
  Sala: A204 Capacitate  64 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 3 CTI-ENG SSD (c)  4 CTI CDHS (c) 3 CTI CISL (c) 2 CTI-ENG STA (c) 2 MSE+MIT AWP (c)
9-10 Marinescu Udrescu sapt. 1-10 Amaricai sapt. 1-10 Precup Pescaru
10-11 4 CTI TD (c) 3 CTI-ENG SSD (c) sapt. 2,6,8 4 CTI-ENG VVHS (c) 2 CTI-ENG STA (c) 1 IS LSD (s) sapt 1-7 
11-12 Micea Marinescu Boncalo Precup Holotescu
12-13 Sedinta 2 CTI-ENG OOP (c) 2 CTI ENG Communication (c) 1 CTI SSSN (c)  1 INFO LSD (s)  sapt 1-7 
13-14   C. Marinescu    Popa Holotescu
14-15 4 CTI AIAW (c)   3 CTI OS (c) sapt. 1-10 3 CTI ENG  CEF (c)  4 IS AAP (c)
15-16 Crisan   Cosma Prodan Dragan
16-17 3+4 IS AAP (c) sapt. 2-8 1 MIT TAC (c)  3 CTI CISL (c)   4 CTI IEP (c)
17-18 Dragan Ciocarlie Amaricai sapt. 1-10 4 CTI SIP (c) Fuicu
18-19 4 CTI SIP (c) sapt. 1,3,5,7 3 CTI ENG WAD (c)  1 CTI ENG Engleza (s)  Cosovan sapt  1-10  
19-20 Cosovan  Cioarga      
20-21          
21-22          
  Sala: A115 Capacitate  64 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 2 INF SO (c) 2 CTI-ENG AC(c) 1 CTI-ENG AG (s)   1 CTI Fizica (s)  2 MCE EH (c)  
9-10 Dragan Opritoiu Ariesan Trif Prodan
10-11 3 INF ABD (c) 2 INF Management (c) 2 CTI-ENG DSA  (c) 1 CTI Fizica (s)  1 IS LSD (s)
11-12  Istin   Cretu Trif  
12-13 1 IS Algebra (s) 2 INF POO (c) sap. 2-14 1 CTI AG (s) 3 IS PS1 Dragan (c) /  1 IS LSD (s)
13-14   Vida  Eckstein din sapt.8    4 IS PIUG(c)  
14-15 2 CTI PTDM (l)  Rezervat - curs recuperare algebra 1 CTI Fizica (s)   3 IS PS1 Dragan (c) /  1 IS LSD (s)
15-16   sapt 3,4,5 Trif din sapt.8      4 IS PIUG(c)  
16-17 1 SIAPS SDSI (c)  1 MSE RTSS (c) 1 ISA CTS (c) 1 CTI-ENG Physics (s) sapt 1-10 1 IS LSD (s)
17-18 Silea Marinescu Korodi Pretorian  
18-19 1 MIT+MCE TCS (c)   1 AES  SPM (c)  1 IS Fizica (s) 1 SIAPS MRUC (c) 1 IS LSD (s)
19-20 Vladutiu Cretu Zaharie Poescu D.   
20-21          
21-22          
  Sala: A110 Capacitate  45 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 4 IS DATC (c) 3 INF LFTC (c)    1 MSE+MIT CBSE (c) 1 INF LSD (s)
9-10 Iercan Ciocarlie 4 IS TS (c)   C. Holotescu s. 1-7
10-11 3 CTI-ENG DMD (c)   Banias 1 IS AM (s) 3 INFO Programare Web (c) 
11-12 Marcu       Szeidert
12-13 1 INF Algebra (s)  2 MCE + MIT ECIS (c) 4 CTI-ENG MSA (c) 1 IS AM (s)  
13-14 Hedrea  Cioarga Marcu    
14-15 1 IS AM (s)    1 CTI Engleza (s) 1 INF Engleza (s)  Rezervat Fuicu
15-16 Hedrea   Pele Claudia Stoian  
16-17 1 IS AM (s)  4 CTI CDHS (c) sapt. 3, 5, 7, 9 1 CTI Engleza (s) 1 CTI AG (s)  1 CTI ENG Engleza (s)
17-18 Hedrea  Udrescu Pele  Lupa  
18-19 1 IS AM (s)  4 CTI CRFF (c)   sapt 1-10 1 IS AM seminar)    
19-20 Hedrea Boncalo      
20-21          
21-22          
  Sala: SPM202 Capacitate  40 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 3 CTI MM (s)  2 IS PTDM (s) sapt. 1-7  AM (s)  AM (s)  3 CTI MM (s) 
9-10  Giuca Juratoni Juratoni  Giuca
10-11   2 IS PTDM (s) sapt. 1-7  AM (s)  AM (s)  4 CTI TPAC (c)
11-12     Juratoni Juratoni  Todinca
12-13 1 IS Algebra (s) 2 IS PTDM (s) sapt. 1-7  3 IS Managment(s) AM (s)   
13-14     Deaconescu Juratoni  
14-15 1 IS Algebra (s)    3 IS PS (c)  sapt. 1-7  
15-16       Nanu   
16-17 1 IS Algebra (s) 1 CTI ENG Calculus (s)  1 CTI Fizica (s)  Psih. educ. (s) 1  
17-18   Tigan  Trif    
18-19 2 CTI PTDM (l) 1 CTI ENG Calculus (s)    Psih. educ. (s) 1  
19-20   Tigan      
20-21          
21-22          
 
  Sala: SPM205 Capacitate  40 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 1 CTI AG (s) 1 INF Algebra (s) 1 CTI ENG LSD (s) 1 CTI ENG Calculus (s)  
9-10 Eckstein   Antonius Tigan  
10-11 1 CTI AG (s) 1 INF Algebra (s) 1 CTI ENG LSD (s) 3 CTI ENG  MM (s)  1 IS+1 INF Germana (s) 
11-12 Eckstein   Antonius  Diaconescu Andreea Ruthner 
12-13 3 IS Management (s)  3 CTI ENG MM (s)  1 CTI ENG LSD (s) 3 IS Management (s)  1 IS+1 INF Germana (s) 
13-14 Deaconescu Diaconescu Antonius Deaconescu Andreea Ruthner 
14-15 3 IS Management (s)  2 IS  Pedagogie 3 IS Management (s)     
15-16 Deaconescu   Deaconescu    
16-17 1 IS Psihologia educatiei (s) 2 IS  Pedagogie 2 INF  Management (s) 1 IS Fizica (s)  
17-18        Zaharie  
18-19 1 IS Psihologia educatiei (s)   2 INF  Management (s) AG (s) 1 Lupa  
19-20          
20-21          
21-22          
  Sala: 303 Chimie centru Capacitate  100 (locuri)
Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
8-9 1 CTI AG (s)   1 INF AM (s) 3 CTI MM (s)  
9-10 Lupa      Giuca  
10-11 1 CTI AG (s)   1 INF AM (s) 1 IS Algebra (s)  
11-12 Lupa      
12-13 1 INF CC (s)   1 INF AM (s) 1 IS Algebra (s)  
13-14 sapt 1-7        
14-15 1 INF CC (s)   2 IS Comunicare (s)  
15-16 sapt 1-7   Baias   
16-17 1 INF CC (s) 3 CTI MM (s)   2 IS Comunicare (s)  
17-18 sapt 1-7  Giuca   Baias   
18-19 3 CTI MM (s)     2 IS Comunicare (s)  
19-20  Giuca     Baias   
20-21        
21-22